Czy wiesz na czym dokładnie polega projekt #METAMORFOZA, z którego możesz skorzystać pod moim czujnym okiem?

Nie bez powodu to właśnie początek roku jest momentem, kiedy siłownie pękają w szwach – aby jednak wytrwać w swoich postanowieniach do marca, kwietnia, lipca (a najlepiej – zmienić je na stałe, zdrowe nawyki!) dobrze jest znaleźć sobie osobę, która rzetelnie poprowadzi nas przez cały proces.

Jako trener z wieloletnim doświadczeniem – widząc Wasze łzy, pot, zmęczenie, demotywację, a zarazem upór, determinację, odwagę i chęć do dalszej walki – doskonale wiem, że znacznie łatwiej jest zmieniać się przy wsparciu profesjonalnego trenera – który zafunduje nam potężną dawkę motywacji, zwróci uwagę na technikę wykonywania ćwiczeń, a przede wszystkim dopasuje je do konkretnej osoby i jej celu.

Nasz patent na formę jest cały czas doskonalony i rozwija się bardzo dynamicznie. Możecie to zaobserwować na moich SM i wynikach jakie osiągam z podopiecznymi.

Ten program to absolutny Top i wjazd na wyższy level.

Dedykowany dla Pań i Panów jako początek procesu zmian lub podsumowanie osiągniętego wcześniej wyniku z priorytetem szczegółów sylwetkowych.

Co obejmuje projekt #METAMORFOZA?

Jest to profesjonalna i kompleksowa usługa prowadzenia podopiecznego wprost do wyznaczonego celu.

Obejmuje między innymi :

– treningi indywidualne

– treningi grupowe #rogalteam

– indywidualny plan żywienia

– suplementację

– edukację żywieniową

– sesja foto sport

– solidny i dopięty finał i piękny efekt końcowy

– zmiana nawyków

To, co wyróżnia mnie na tle innych trenerów, to całkowite spersonalizowanie Twojego planu – w oparciu o Twój wiek, płeć, styl życia, preferencje, efekty jakie chcesz osiągnąć i wiele innych.

Daj sobie szansę na realną, skuteczną zmianę – zrób formę na lata, a nie na lato i ciesz się swoim nowym, lepszym życiem ze zdrowszym, silniejszym ciałem, które wreszcie zacznie Ci się podobać!