Plan żywieniowy

Plan żywieniowy jest doskonałym narzędziem, które nauczy Cię jak zadbać o zdrowie i pomoże zmienić styl życia na taki, którego oczekujesz.

Plan żywieniowy vs. Dieta

Zdrowy styl życia to sposób w jaki żyjemy każdego dnia. To kompromis i równowaga pomiędzy pracą i tempem życia a sposobem w jaki dbamy o siebie.Każdą dobę jaką dostajemy od życia, powinniśmy wycisnąć jak cytrynę w celu realizacji obowiązków, planów i marzeń. Do tego niezbędna jest energia, a tą możemy dostarczyć w postaci zdrowych, prawidłowo skomponowanych i dobrze rozplanowanych posiłków. Regularne dostarczanie dobrej jakości pożywienia będzie ładowało Twoje baterie przez cały dzień. Dzięki tak prostej rzeczy możesz być zdrowym i silnym człowiekiem.

Plan żywieniowy jest doskonałym narzędziem, które nauczy Cię jak zadbać o zdrowie i pomoże zmienić styl życia na taki, którego oczekujesz. Nawyki żywieniowe, które wypracujesz staną się Twoją codziennością i jeśli o to zadbasz, pozostaną z Tobą na całe życie. Przekonasz się, że zdrowe i pełnowartościowe jedzenie jest niezwykle smaczne i proste. Daleko tu od restrykcji, uczucia głodu, niezadowolenia. Dlatego określenie Plan żywieniowy wolę zdecydowanie bardziej niż Dieta.

Zadbasz o zdrowie i wprowadzisz nowe zdrowe nawyki

Nauczysz się przygotowywać zdrowe i smaczne posiłki

Przekonasz się, że zdrowe jedzenie może być smaczne

Zyskasz nowe pokłady energii do dalszych działań

Skrojone na miarę

Plany żywieniowe komponuję dla każdego indywidualnie. Żywienie jest dopasowane do Twoich potrzeb oraz planu dnia. Plan jest elastyczny i prosty w opanowaniu. Z czasem zauważysz, że samodzielnie operujesz posiłkami i urozmaicasz je coraz bardziej. Na tym mi zależy – nauczyć Cię racjonalnego odżywiania i bycia świadomym swoich wyborów, bo jesteś tym co jesz. Plan żywieniowy jest odpowiedni dla osób, które chcą osiągnąć określone cele, profilaktycznie dbać o zdrowie lub zmienić swoje żywienie w chorobie.

Każdy plan żywieniowy to przejrzysta forma, które zawiera:

Wszystkie plany żywieniowe układam osobiście (to ze mną będziesz kontaktował się podczas konsultacji). Dlatego realizacja zamówionego przez Ciebie planu może potrwać od 2 do nawet 10 dni.

Zawsze w zasięgu ręki

Plan jest plikiem elektronicznym w formacie PDF, który możesz mieć w swoim smartfonie i korzystać, np. podczas zakupów. Jest czytelny, prosty oraz przyjemny dla oka. Zachęcam do korzystania z wersji elektronicznej. Jeżeli nie musisz, nie drukuj:)