Plan treningowy

Indywidualny plan treningowy to narzędzie, z pomocą którego zrealizujesz wszystkie swoje cele. Nieważne gdzie teraz jesteś, po prostu zrób pierwszy krok.

Energia w Twoim ciele

Aktywność fizyczna powinna nam towarzyszyć każdego dnia. I nie mam tu na myśli bycia w biegu cały dzień i załatwiania spraw. Mam na myśli trening jako czas dla naszego ciała, ponieważ ciało uwielbia, kiedy się o nie troszczymy. Angażując się w wysiłek fizyczny dotleniamy wszystkie komórki, z których jesteśmy zbudowani. Dbamy o elastyczność mięśni, sprawność stawów, wygląd skóry. Dbamy o własne zdrowie i to najlepsza inicjatywa jaką możemy podjąć, jeżeli chcemy zrobić coś dla siebie. Korzyści, które płyną z aktywności fizycznej są niepodważalne. W naszym ciele krąży energia. Aby ją napędzać potrzebujemy mocy nie tylko z pożywienia, ale także z dziennej dawki aktywności, która naładuje nasze baterie.

Balans

Każdy z nas gdzieś zmierza – w różnych dziedzinach życia. Ważne jest, aby utworzyć balans pomiędzy nimi, aby się wzajemnie przeplatały i dawały nam energię do działania, a nie ją odbierały. Utrzymaj dobre zdrowie, daj swojemu ciału to co lubi – ruch. Może to być aktywność umiarkowana, dzięki której profilaktycznie zadbasz o dobrą mobilność, zręczność, dynamiczność oraz witalność. Może to być również trening nie tylko dla zdrowia organizmu, ale nastawiony na konkretne cele, np. redukcja wagi, budowanie mięśni, wzmocnienie korpusu, wzmocnienie siły. Możesz zbudować mięśnie brzucha, pośladków, barków, nóg. Każdy ma swoją wizję i można ją zrealizować z pomocą planu treningowego.

Indywidualny plan treningowy

Jeśli potrzebujesz skutecznego narzędzia do pracy nad swoim ciałem i mięśniami, plan treningowy dopasowany do Ciebie może być idealnym rozwiązaniem. Ja daję Ci narzędzie do realizacji Twoich celów, ale to Ty musisz włożyć pracę, aby zobaczyć efekty. Od Ciebie zależy czy zmienisz to w styl życia i będziesz czerpać przyjemność z dbania o siebie czy będzie to nieprzyjemną torturą. Najlepszą korzyścią, która płynie z treningu, tuż obok poprawy zdrowia i wyglądu sylwetki jest to, że można z jego pomocą budować siłę mentalną i lepsze samopoczucie. Gotowy?