WARTO WIEDZIEĆ !

Regularne uprawianie aktywności fizycznej oraz dbanie o żywienie może powodować taki piękny efekt.

Dorzuć do tego poprawę samopoczucia, zmniejszenie wystąpienia schorzeń sercowo – naczyniowych, nadciśnienia czytaj – poprawę zdrowia.

Mirela właśnie jest w trakcie takiego procesu i może te skutki odczuć już na sobie .

Idealna rekompozycja, w której duża zmiana parametrów i nie duża wagi dała nam przepiękny efekt .

Indywidualne żywienie + trening na miarę możliwości czasowych = sukces .

Zobaczcie sami.

Mam szczególny sentyment do Waszych metamorfoz. Przeprowadzając Was przez proces zmiany swojego ciała – niejednokrotnie widzę zmiany nie tylko w sylwetkach, ale i … w głowach.

Widząc Was na sali treningowej czy gabinecie zmęczonych, a czasem nawet wykończonych – kiedy po raz kolejny wracacie do ćwiczeń, kiedy nie poddajecie się i przełamujecie swoje bariery – czuję dumę i satysfakcję !

Tak naprawdę zmiana nawyków żywieniowych, a co za tym idzie – ciała, które staje się smuklejsze, silniejsze – to bardzo często początek wielkich zmian w życiu moich Podopiecznych.

“Czuję się wyśmienicie, nigdy nie myślałam że jako mama dwójki dzieci uda mi się dojść do wymarzonej sylwetki to są moje początki ale planuje oczywiście więcej i jestem tym mega zajarana. Codziennie widzę zalety zdrowego stylu życia i nie zamierzam tego przerywać, polecam “

Sylwetka jest tutaj “wisienka na torcie”, a determinacja, odwaga i siła woli cechami, które na nowo odnajdujecie w sobie.

Jeżeli chcesz coś zrobić dla siebie, zmienić swoje życie na lepsze, wyjść z strefy komfortu – nie czekaj. Mirela to idealny przykład i motywacja dla Ciebie, że będąc matką na pełnym etacie i prowadząc firmę można zawalczyć o siebie. I można zrobić

Jak wielu moich Podopiecznych – wykonała kawał dobrej pracy, ale idziemy po więcej

Brawo