Pary

Kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze.

Każdego dnia masz wybór

Partner, który wspiera jest bezcenny. W życiu, czyli również w kuchni i podczas dziennej aktywności. Ile par czy rodzin, tyle różnych trybów życia, planów dnia, oczekiwań i wymagań względem samego siebie, ale także partnera. Z naszą drugą połówką spędzamy większość czasu i jesteśmy od siebie poniekąd zależni. Styl życia jaki prowadzi nasz partner z czasem zaczyna przechodzić na nas, to naturalna kolej rzeczy. Jeśli to zdrowy styl życia – fantastycznie. Dzięki temu można się uzupełniać, w pełni akceptować i przenikać nawzajem. Zdrowy i silny duet daje efekt synergii oraz jest w stanie świadomie stworzyć zdrową i silną rodzinę. Każdego dnia dokonujemy wyborów i tym samym kształtujemy własny styl życia oraz naszych najbliższych. Wspólna aktywność fizyczna jest wspaniałym sposobem na spędzanie czasu razem. Daje mnóstwo energii i radości z danej chwili. Zbilansowane i odpowiednio dobrane posiłki zadbają o energię i siłę oraz o właściwą odporność organizmu. W połączeniu z odpowiednim nawodnieniem, czasem snu i regeneracją staje się nie tylko stylem życia, ale także profilaktyką przed chorobami. W zdrowym ciele zdrowy duch. Wybierz dobre, niepowtarzalne i bezpieczne życie.

Koło ratunkowe

Sytuacja jest o poziom trudniejsza, kiedy partner zmierza w stronę bierności i lenistwa. Nie pozwól na to by złe nawyki dnia codziennego odebrały energię i apetyt na życie. Stagnacja, objadanie się, brak aktywności prowadzą tylko do frustracji, niezadowolenia, w rezultacie do konfliktów. Brak pewności siebie, stres, ociężałość, zesztywnienie, apatia. To synonimy braku chęci do życia i dobrego stosunku do samego siebie, a tym samym do reszty świata. Może to sygnał, że czas zmienić swoje nawyki dnia codziennego i zadbać o siebie i bliskich. Indywidualne plany żywieniowe i treningowe z łatwością wyprowadzą Was na dobre tory i pomogą odnaleźć ukryte zasoby energii. W takim wypadku warto zadbać nie tylko o zmiany w naszej kuchni, ale także w naszej głowie.

„Wspólne pasje łączą, a czas na gotowanie i zakupy można uznać za randkę bo zajmujemy się wszystkim wspólnie. „Ja Tobie zrobię pierwszy posiłek, a Ty przygotuj mi trzeci”. Poza tym Bartek idealnie dobrał nam plany żywieniowe i treningowe, ja jestem z nim dopiero trzeci miesiąc, ale postępy widać gołym okiem. Wielkie dzięki!”. Magda