Nasza usługa w kolejnej fazie ewolucji

Woow !!

tym razem #projektmetamorfoza na prowadzeniu online

Coś co wynosi Was na wyższy level samo otrzymuje awans

Wspólnie zmierzamy do Wielkiego Finału wykonując cały program online

Można ?

Oczywiście, że tak. Zwłaszcza kiedy jesteś tak ambitną osobą jak nasza podopieczna Wiktoria. Większość swojego czasu spędza poza granicami Polski gdzie studiuje, a w wolnych chwilach robi ogromny progress

Ale od początku

Wiktoria jest z #rogalteam od wielu lat i w końcu skusiła się przejść na projekt. Fazę budowania podstaw, zmiany nawyków, adaptacji do ćwiczeń, pierwszej siłowni ma już dawno za sobą.

Postawiła sobie solidne wyzwanie, które wykonuje perfecto. Brawo

Dla mnie osobiście przygotowanie kolejnych indywidualnych pakietów dla tak aktywnych osób jak Wiki to ogromne wyzwanie. Wiele szczegółów i zmiennych, które mają robić rozwój i prowadzić do realizacji założeń. Wiele indywidualnych potrzeb i różny dostęp do możliwości

Spójrzcie tylko na to foto jak nasza współpraca działa. Jestem bardzo zadowolony z kolejnego sprawdzianu swoich umiejętności.

Uwielbiam takie wyzwania

Czeka nas jeszcze trochę wspólnej pracy, ale finał będzie kozacką rekompensatą.

Zobaczycie sami

Nasza usługa przechodzi na wyższy poziom nie tylko dzięki możliwością online. To Wasze zaangażowanie, warunki i cele powodują, że rozwijamy się. Jestem bardzo dumny bo to wszystko działa i przynosi efekty. Razem budujemy nową wersję siebie, nawyki zostają z nami, a aktywność staje się normą.

Razem do celu