Projekt metamorfoza naszej stosunkowo nowej usługi to totalny odlot. Spore sukcesy w prowadzeniu Was oraz Wasze mega wyniki poprowadziły nas “głebiej w las”

Faktem jest, że nadal działam w strefie normalnego prowadzenia żywieniowo – treningowego. Cały czas poprawiam Wasze zdrowie, samopoczucie i wygląd. Codziennie walczymy razem o najelpszą wersję siebie. To się nigdy nie zmieni bo uwielabiam to co robię . To jest priorytet, który cały czas rozwijam aby łatwiej było Wam osiągać cele.

Projekt metmorfoza to level wyżej. Jesteś po 4 lub 5 etapie prowadzenia, zgubiłeś 15 kg, Twój poziom tkanki tłuszczowej jest na przywoitym poziomie i chcesz mieć ABS. Albo zrobiłaś mega pośladki, poprawiłaś proporcje i chcesz to uwiecznić na sesji.

Tutaj właśnie wjeżdża projekt. Przechodzimy na specjalne prowadzenie pod ten cel. To nie obcinka michy i zajazd cardio. Normlanie jemy, normalnie trenujemy i normalnie żyjemy. Po tym procesie obrany cel uwieczniamy na pieknej sesji zdjęciowej aby w przyszłości chwalić sie wnukom jakim byłem/ byłam kozakiem.

Brzmi dobrze ? Jesteście gotowi na nowy level ?

Zapraszam do kontaktu