Kierowca

Dobre i zdrowe jedzenie to Twoje paliwo.

Wieczny podróżnik

Prowadzenie samochodów ciężarowych to odpowiedzialne zajęcie. Praca kierowcy jest nieregularna, każdy dzień wygląda inaczej. Częste i długie podróże dotyczą w szczególności osób pracujących w transporcie międzynarodowym. Kilka tygodni w trasie może być uznane zarówno za wadę i zaletę, w zależności od sytuacji życiowej. Jedno jest pewne – dostęp do domowej kuchni jest w większości czasu wykluczony, a tryb pracy niestały.

Pilnowanie posiłków przy wykonywaniu specyficznego zawodu to początkowo spore wyzwanie. Indywidualny plan żywieniowy i treningowy pomogą połączyć zdrowy tryb życia i jego zmienność. Aby Twój pojazd pokonał tysiące kilometrów ciągnąc za sobą kilkanaście ton, musisz regularnie wlewać do niego dobre paliwo. Z Tobą jest identycznie. Dobre jedzenie to Twoje paliwo. Regularne, zbilansowane posiłki dostarczą Ci energii i siły do wykonywania pracy, a także większą koncentrację i redukcję uczucia senności. Aktywność fizyczna pozwoli utrzymać ciało w dobrej kondycji i sprawności. Moi podopieczni-kierowcy radzą sobie naprawdę świetnie.

„Polecam wszystkim!! Pełen profesjonalizm!!! Już po pierwszym miesiącu od otrzymania planu żywieniowego i treningowego widać efekty!!! Bartosz pokazał, że kierowca zawodowy może zamienić śmieciowe jedzenie na szybkie w przygotowaniu, smaczne i zdrowe dania rozłożone na cały dzień!!! Dzięki !!!!”, Adrian

„Na początku było ciężko dostosować się do diety, ponieważ byłem nauczony jedzenia wszystkiego bez jakiegoś limitu co skutkowało tyciu. Stwierdziłem, że trzeba coś z tym zrobić i wiedziałem, że musi mi ktoś odpowiedni w tym pomóc, więc postanowiłem odezwać się do Bartka Rogackiego po dietę. Znałem Bartka już wcześniej z treningów MMA i wiedziałem, że swoją pracę wykonuje bardzo dobrze, NIE myliłem się i tym razem. Dieta dostosowana do mnie, tylko to co lubię, jak coś mi nie odpowiadało to było zamieniane na coś innego bez żadnego problemu. Ćwiczenia również były ciekawe i przede wszystkim efektywne. Kolejnym problemem były ćwiczenia w trasie, a dokładniej wyśmiewanie i dogryzanie innych kierowców oraz warunki jakie są, a w zasadzie jakich nie ma na parkingu dla ciężarówek… Na początku ćwiczyłem na odludnych miejscach, później już miałem to gdzieś co i kto mówi, a treningi były częstsze i intensywniejsze.
Teraz stało się to normą i treningi na parkingu też mogą przynieść efekty jakich oczekujemy, ale niestety trzeba ostro zasuwać, nic samo nie przychodzi.
Dieta + trening = efekt gwarantowany.
Osobiście jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Bartkiem z wielu powodów: profesjonalne i miłe podejście, szybkie efekty, pomoc. Wielki PLUS za treningi Online w czasie pandemii, w końcu nie musiał tego robić, a jednak nie chciał zostawiać swoich podopiecznych i wpadł na genialny pomysł treningów. POLECAM I BĘDĘ POLECAŁ:)”, Bartek