Czy zrobienie formy do wesela może być celem treningowym ?

Oczywiście, że tak. Jest fantastycznym celem

Wielu z nas dąży do poprawy swojej formy fizycznej przed ważnymi wydarzeniami życiowymi. Ślub jest tym wyjątkowym momentem – chcemy wtedy wyglądać i czuć się jak najlepiej. Zwłaszcza kobiety

Julia już od dawna jest w #rogalteam i gościła na naszej tablicy. Postanowiliśmy doszlifować formę tak aby w tym weselnym dniu błyszczała bardziej niż 100 milionów dolców. W tym celu utrzymaliśmy lekki deficyt kaloryczny, ale bez restrykcji i katowania bo uzyskaliśmy już mega efekt na pakiecie premium. Do całości dorzuciliśmy trochę ćwiczeń z żelazem na grupie i aktywności w terenie.

Dziś z dumą mogę powiedzieć, że wyszło niesamowicie. Spójrzcie na tą przemianę i wyobraźcie sobie tą pozytywną dziewczynę w sukni przed ołtarzem z mężem… Kosmos.

Dzięki ciężkiej pracy jej marzenie stało się rzeczywistością.

Jestem pod ogromnym wrażeniem wytrwałości naszego kobiecego grona. To zaszczyt obserwować i uczestniczyć w Waszych przemianach.

Julia, jako kolejna pokonała wiele wyzwań i nie poddała się. Widziałem tą wytrwałość na finiszu. Nawet na ostatnich treningach aeroboksu – był ciężki zajazd, a ona nie odpuściła i nadal pracuje wytrwale.

Odliczanie minut do wielkiego dnia czas start.

Robota wykonana perfecto